Havelka Roman (Jemnice 1877 - 1950 Znojmo)
Lesní interiér, signováno a datováno vlevo dole Rom. Havelka 1931, olej/karton, 39 x 52,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |